Zničí slavnější kolegyni kariéru?

Budou kvůli roli v seriálu ZOO z hereček brzy velké sokyně, které si půjdou drsně po krku? Možné to je!

Negativních rolí se obě umí zhostit na jedničku. Jenže právě Michaela Petřeková (24) působí v ZOO opravdu přesvědčivě a probouzí v divácích spoustu emocí. Ukáže se nakonec, že má mnohem víc hereckého talentu než její doposud slavnější kolegyně Barbora Jánová (32)?

Seriál Slunečná vystřídal na televizních obrazovkách nový projekt s názvem ZOO. A oblíbenost je zatím podobná, a to i díky atraktivní herečce Michaele Petřekové (24), která v seriálu hraje negativní roli Markéty.

Nelze si ale nevšimnout její podobnosti s hvězdou Slunečné Barborou Jánovou (32), která v ní rovněž nehrála pozitivní roli. Toho, že jsou si obě vcelku podobné, využili i producenti, a dokonce nechali Petřekovou

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden