Zničí vztah neplánované těhotenství?

Čeká první miminko! Vymodlené ale nebylo. PATRICIE PAGÁČOVÁ (32) přiznala, že pozitivní těhotenský test pro ni byl šok. Manžel je však radostí bez sebe. Bude pro ně miminko štěstím?

Před půl rokem se dušovala, že na zakládání rodiny je ještě brzy. Rázem je ale všechno jinak. Patricie Pagáčová (32) si bude muset brzy zvykat na to, že kariéra není všechno. Přitom to v posledních dvou letech vypadalo, že právě na práci jí záleží ze všeho nejvíc.

Kvůli tomu také údajně s manželem vedla časté hádky. Dramaturg Tibor Pagáč (29) je rodinný typ, Patricie je spíš workoholička a společenský typ, který rád žije v obklopení přátel a rodiny.

Přesto si až donedávna ti dva velmi rozuměli a působili jako nejspokojenější pár pod sluncem. Nyní se však v jejich vztahu objevují první vážné trhliny. Může za to někdo třetí?

Na rodičovství se ještě necítí

Radostnou novinu oznámila před pár dny na sociálních sítích, kdy zveřejnila fotografii z Malediv, na které se jí už lehce zakulacuje bříško. Patricie Pagáčová pod fotografií v komentáři přiznala, že

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře