Moje sladké tajemství

Zničila jim vztah milenka? Konec velké lásky Vondráčkové a Polívky!

Moje sladké tajemství

Je s ním šťastná, má ale své zásady, přes které nejede vlak. A jemu se to nelíbí!

Vypadalo to, že Lucie Vondráčková (44) našla v mladším Zdeňku Polívkovi (26) toho pravého a jiné ženy ho už nezajímají. Zdá se však, že jedna by se přece jenom našla! Bude to pro ně konec?

Jeho dospívající srdéčko zaplesalo pokaždé, když ji spatřil na televizní obrazovce. Tehdy by zřejmě ani ve snu neřekl, že jednou budou tvořit pár. Sportovec Zdeněk Polívka (26) musel o krásnou Lucii Vondráčkovou (44) sice trochu zabojovat, trpělivost se mu však vyplatila.

Jenže už v té době prý měla hvězda nekonečné Ulice tušení, že by mu možná neměla tak věřit. Pak se ale zamilovala jako puberťačka a přes růžové brýle zřejmě ani neviděla, že by skutečnost přece jen mohla být jiná. Náš zdroj z jejich blízkého okolí tvrdí, že

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden