Znovu naštvala Ivanu!

I nejstarší dcera Karla Gotta (†80) Dominika (47) to má s prací barmanky složité.

V mizerné finanční situaci sice byla již před zavřením restaurací, nyní se ale historie opět opakuje.

Její macecha Ivana Gottová (44) se jí ze začátku snažila pomoct, ale teď už od ní dává raději ruce pryč. Dominika se tedy snaží postavit na vlastní nohy a její slavné příjmení jí v tom vždy dost pomáhalo.

Nejenže mohla chodit na večírky a dostávala za to zaplaceno, teď se jí opět naskytla nabídka, která se neodmítá.

Promluví o tatínkovi v televizi

Tvůrci ji totiž oslovili s nabídkou natáčení úspěšné 13. komnaty. A Dominika samozřejmě ani chvilku neváhala a ihned kývla.

„Je milé, že si na mě vzpomněli. Asi mám opravdu dramatický život. Přemýšlím, co všechno říct, abych se neopakovala. A pak je důležité vy-myslet lokace, kde natáčet,“ nedá jí to ani trochu spát.

„Napadají mě Vinohrady, kde jsme s mámou řadu let bydlely, anebo místo na Sázavě, kde jsme měly chalupu a kam za námi táta jezdil,“ pokračovala. Očividně to celé bere velmi vážně a zodpovědně.

Pohádají se spolu?

To ale na Ivanu ani trochu neplatí. Ona údajně moc dobře ví, co je Dominika zač, a také proto se jí raději vyhýbá. Nechce, aby pošpinila jméno jejího zesnulého manžela.

Proto ji mělo pořádně vytočit, když zjistila, co Dominika chystá. Ivana by jí nejspíš celé účinkování v pořadu zatrhla, to ale nemůže.

Jedno je však téměř jisté – mezi ženami bude určitě panovat ještě větší napětí, než tomu bylo doposud. Jistě postačí, když se jen slovíčkem zmíní o něčem, s čím nebude Ivana souhlasit, a hned bude oheň na střeše.

reklama
reklama

Komentáře