Můj kousek štěstí

Zoufalá Martina Randová a bez chlapa? Ne na dlouho!

Můj kousek štěstí

Jedno je jisté, vztah se Zounarem už prověřily roky spolupráce a zkoušek před kamerou.

Sama jako kůl v plotě? To by se nyní konečně mohlo změnit. Zdá se, že ten pravý muž není daleko, a spekulace o jeho rozchodu herečce hrají do karet. Podaří se jí konečně lapit Zounara?

Patří k našim nejoblíbenějším seriálovým herečkám. Diváci si ji zamilovali jako hašteřivou Heluš v Ordinaci v růžové zahradě i jako hospodskou Kateřinu v Ulici. Pracovně se Martině Randové (51) daří, zato osobní život růžovou zahradu zrovna nepřipomíná.

Netají se tím, že chlapa shání skoro zoufale, a přestože kritéria s rostoucím věkem neustále snižuje, ten pravý ne a ne přijít. Sice přiznává, že ji občas nějaký ten fanoušek pozve na rande, jí se však do takové seznamovací akce moc nechce. Proč by ale

Zbývá vám 74% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden