Můj kousek štěstí

Zoufale hledá lásku

Dlouho se snažila dokázat, že muže k životu nepotřebuje, to mohlo mnohé odradit...

Hvězda seriálů ZOO a Ulice žije sama, cítí se osamělá a konečně má kuráž to přiznat. S výrazně mladším milencem, automobilovým závodníkem Jakubem Chourou (43), je definitivní konec.

Je nadobro pryč. „Tím, jakej jsem zvláštní buldozer, od sebe každýho odeženu,“ zkroušeně přiznává Vanda Hybnerová (55). Pořád si dle svých slov staví nějaké překážky a pokouší se je zdolávat.

Možná si její závodník naopak přál mít doma alespoň náznak klidu, ale s neustále vytíženou herečkou, která si ještě ke všemu pořídila farmu na Vysočině a tvrdě tu dře, o tom nemohla být ani řeč. Dcera herce Borise Hybnera (†74) v současné době upřímně hovoří o tom, že je teď takový solitér.

Nic jiného jí zřejmě ani nezbývá, když v jejím životě chybí mužský, o kterého by se mohla opřít. Je už babičkou, dokonce dvojnásobnou, dcera Josefína (29), kterou má s exmanželem Sašou Rašilovem (51), se vdala a raduje se ze dvou potomků.

Herečka se raduje spolu s ní, přesto pro ni není snadné unést fakt, že se už je z ní babička. Možná jí dochází, že čas neúprosně letí a začíná ji děsit představa, že zůstane nadobro sama. Nejvyšší čas s tím něco udělat!

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden