Můj kousek štěstí

Krejčíková zoufale hledá lásku

Partnerskou krizi může radikálně vyřešit nový muž po jejím boku. A adeptů by jistě krásná herečka měla hodně...

Hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková (31) prožívá údajně pořádnou partnerskou krizi.

Zjara před šesti lety ji požádal partner Ondřej Rančák (38) o ruku před zraky celého divadla, konkrétně se jednalo o pražské Divadlo Na Fidlovačce. Vypadalo to na lásku jako hrom.

Zásnuby se odehrály během děkovačky za ohromného potlesku žasnoucích diváků, kteří byli přesvědčeni, že dvojici čeká pohádková budoucnost. A jak vypadá realita po letech?

Jsou rodiči dvou dětí, svatba ale stále žádná. Proč Rančák váhá?

Herečka má dvě malé děti, doma práce jako na kostele, přesto se musela vrátit do Ulice i na divadelní prkna, možná proto, že potřebuje každou korunu. Její fitness trenér není žádný pohádkový boháč a šeptá se, že práce v domácnosti není zrovna jeho koníčkem.

Většinu povinností nese na svých bedrech vnadná plavovláska. Partner jí zatím neprojevil zaslouženou vděčnost ani tím, že by si ji konečně vzal za manželku.

„Nevzal si mě ještě, tak možná nechce. Já se o tom s ním radši nebavím,“ posteskla si herečka. Nebylo by divu, kdyby místo svatby přišel spíše rozchod.

Aneta s oblibou zveřejňuje na sociální síti fotografie, na nichž je jen v prádle. Možná tímto způsobem hledá novou lásku.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden