Zoufale touží po dalším dítěti

Dana Morávková (44)

V televizní Ordinaci zvládá herečka Dana Morávková (44) dokonale svou dvojroli lékařky i matky dvou dětí. Ve svém reálném životě má jednoho dospělého syna. A vůbec se netají tím, že by chtěla další dítě.

Znáte doktorku Zdenu Suchou z kamenické seriálové nemocnice ? Už dlouhé roky jí můžeme vídat v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde tvoří spolu se svým seriálovým mužem Janem Čenským (55) manželský pár. Ve skutečnosti je Dana Morávková (44) už dvacet let šťastně vdaná za hudebníka a klavíristu Petra Maláska (52), se kterým si prý nadevše nejen doma, ale i na pracovním poli rozumí. Společně vychovávají jediného syna Petra (19), který oslavil nedávno svou plnoletost a svým rodičům už dokonce představil svou novou přítelkyni.
„ I když má Petr přítelkyni tak jsme se domluvili, že bude bydlet zatím s námi. Myslím, že ani jeden s tím nemáme problém. Jeho přítelkyni samozřejmě znám, je to moc milá holka,“ říkala ještě nedávno Morávková. Dnes je ale všechno jinak. Představitelka Zdeny Suché, která většinu svého života věnovala právě své práci v Ordinaci si teď zřejmě uvědomila, že už zanedlouho zůstane ve svém domě s Maláskem úplně sama.

Vyletí syn Péťa z rodného hnízda?

"Když se mají dva lidé rádi, tak miminko je takové hezké vyústění. Já bych ale chlapa rozhodně nikdy do miminka nenutila," tvrdila ještě před pár lety Morávková. To byl ale její Péťa ještě malý a potřeboval péči svých rodičů. Až nyní si tak Morávková začíná uvědomovat, že celé své mládí ztratila v nekonečné Ordinaci a že jí život pomalu protekl mezi prsty. V seriálu se stará o malou Haničku, v jejím reálném životě jí však taková péče a láska už chybí. Herečka tak veřejně přiznává, že touží po dalším dítěti. Druhé dítě by však bylo v jejím věku velkým zdravotním rizikem! A bohužel ani její manžel, hudební skladatel Petr Malásek se na nový přírůstek do rodiny příliš netváří. Starosti s miminkem spojené s časově náročnou prací obou rodičů by jim totiž mohly rychle přerůst přes hlavu! A hlavně by narušily rodinnou pohodu, která v jejich luxusní domácnosti v pražských Strašnicích, kterou si pořídili za sedmnáct milionů, panuje.

Kudy se teď vydá?

Stále krásná Dana Morávková tak dnes stojí na důležitém životním rozcestí. Na jedné straně jí volá práce, práce a ještě další práce, o kterou proto, že je od maličká pilná a spolehlivá, neměla nikdy nouzi a díky které dokáže sebe i celou svou rodinu dokonale zabezpečit. Od září bude hrát po krátké pauze zase v novácké Ordinaci, působí též jako tvář jedné známé kosmetické společnosti a sama dokonce navrhuje své vlastní luxusní kabelky. Na druhé straně pak stojí rodina a děti, po kterých stárnoucí herečka zoufale touží. „ Syn nemá problém jezdit s námi na dovolenou,“ směje se Morávková, ačkoli možná sama smutně tuší, že už je to asi letos naposledy. Se svým mužem herečka také moc volného času netráví, protože jsou oba prostě víc v práci než doma. Snad i proto vymysleli společný hudební projekt Muzikál aneb Cesty ke štěstí, který je poctou dnes již legendárním Starcům na chmelu a v němž se oba autorsky angažují. Přesto, že film u kritiků žádný velký ohlas nevzbudil, Morávková s Maláskem jsou prý spokojeni a plánují další spolupráci. Podaří se jim vytvořit další společné dílo? Nebo snad dostane konečně přednost rodina a další potomek, po kterém Dana tolik touží? .

.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden