Zoufalou Báru zase se děsí budoucnost!

Proč se hvězda Ordinace zavírá před manželem do svého pokoje? A na čem ujíždí hvězda Ordinace?

Ohnivá Bára Štěpánová (61) se netají tím, že je vděčná za roli sestry Babety, protože díky ní si zatím může žít na vysoké noze. O to víc ji děsí, že pro ni v novém seriálu, navazujícím na Ordinaci, prý už místo nezbude. Přijde snad i o milovanou vilu?

Ačkoli se Bára Štěpánová (61) v oblíbeném seriálu držela zuby nehty osm let, není divu, že jí dělá vrásky na čele to, že o práci s poslední klapkou přijde. Produkce televize Nova sice údajně naváže na Ordinaci, ale ve zbrusu novém obsazení.

A to se Báře samozřejmě nelíbí, protože si už na život paničky v honosné vile zvykla a slevit ze svých nároků rozhodně nehodlá.  O tom svědčí i to, že se vyhýbá domácím pracím a domácnost jí musí obstarávat hospodyně. A těch velkopanských libůstek má zřejmě víc než dost.

„Nesnáším, když k vám lidi přijdou na návštěvu a zouvají se,“ pronesla herečka. Podle jejích slov je naprosto dehonestující, když se někdo obleče jako pravá dáma a poté vyzuje boty a ukáže díru na punčoše. Tohle je jedna z věcí, které ji dokážou

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře