Zoufalý pokus Dády Patrasové o pomstu

Moc zamilovaně nevypadá

Zdá se, že DÁDA PATRASOVÁ (60) už definitivně zlomila hůl nad svým nevěrným manželem FELIXEM SLOVÁČKEM (73). Našla si totiž milence a tvrdí, jak moc je zamilovaná. Až na to, že jí to téměř nikdo nevěří!.

Manželství slavného páru trvá skoro 40 let a za tu dobu musela hvězda dětských srdcí několikrát přimhouřit oči nad manželovou nevěrou. Známý hudebník je vždy obklopen ženami, a tak je jasné, že jej čas od času některá poblázní.

Dáda byla trpělivá dlouhá léta a dokázala leccos tolerovat, jenže zhruba před rokem se všechno jednou provždy změnilo, když Felix přiznal poměr s mladou výtvarnicí LUCIÍ GELEMOVOU (33). Herečka, kterou svého času miloval snad každý chlap, pravděpodobně neskousla věkový rozdíl a začala na ni žárlit.

Přestože Felix sliboval, že se mileneckého poměru vzdá, a chvíli se opravdu snažil být vzorným manželem, nakonec vždy vyšlo najevo, že se s Lucií i nadále stýká. Ta navíc zveřejnila svou infantilní kresbu, na které je Dáda s lejnem na hlavě. Ani v této situaci se jí manžel nezastal a ve vztahu s mladou umělkyní pokračuje.

Vytlouká klín klínem?

Doposud vzorné manželce došla trpělivost a veřejně se přiznala ke vztahu s podnikatelem z Itálie, který byl dlouhá léta přítelem jejím i Felixovým. „Jsem šťastná, zamilovaná a mám člověka, který mě drží nad vodou,“ prohlašuje Patrasová s tím, že o vztahu ví i jejich děti a moc jí to přejí. Manželé se podle svých slov dohodli, že rozvod se konat nebude, a shodují se také na tom, že mají pěkný vztah, i když je bližší sourozeneckému než partnerskému.

Podaří se jí docílit svého?

Jenže na poslední akci, kde se společně objevili, z nich láska, štěstí ani klid rozhodně nevyzařovaly. Jeden druhého si skoro nevšímali, během pózování fotografům jen stáli vedle sebe a navzájem do sebe rýpali se záležitostmi ohledně mimomanželských aktivit. Dáda by si štěstí v lásce určitě zasloužila, ale bohužel její nový vztah není příliš důvěryhodný. Spíše to vypadá na zoufalý pokus vzbudit ve svém muži žárlivost a odlákat ho od milenky. Skutečnost, že mu nevěru oplácí stejnou mincí, ale pravděpodobně jejich manželství jen těžko pomůže, naopak se teď už asi definitivně žene do záhuby.

reklama
reklama

Komentáře