Zpěvačka středního věku, nebo kostlivec?

Ač normální lidi během svátků dramaticky tloustnou, Dara Rolins dokonce ještě více zhubla. Co to znamená? Hlásí se o slovo nechvalně proslulá anorexie?

Anorexii neboli poruše přijímání potravy v největší míře propadají nerozumné mladé dívky, zatímco zpěvačka je, anebo by měla být, rozumná žena středního věku. Není normální mít v jejím věku postavu třináctileté dívky a pyšnit se velikostí 34 – ta je přece dětská.

Pozor, tohle je cesta do pekel. Je celkem jasné, proč to všechno Dara Rolins dělá: chce tímto způsobem ulovit chlapa. Bude-li dál pokračovat v redukci hmotnosti, bude zajímat jen jednu skupinu mužů, a to poměrně problémovou. Pedofily.

Nepatrně osolit

Protože se interpretka dávného hitu Zvonky štěstí ráda vyjadřuje na téma zdravý životní styl, je celkem známo, jak se stravuje.

Často hovoří o takzvané rýžové dietě, jejíž podstata je zhruba tato: tři až deset dní konzumujete vařenou nesolenou rýži, a když už cítíte, že na vás jde šílenství, smíte si ji nepatrně osolit, či dokonce vylepšit špetkou kadeřavé petrželky.

Co se týká nápojů, zpěvačka snídá vlažnou vodu s chlorofylem. Kde jsou ty časy, kdy celebrity snídávaly kafe s velkým rumem a cigaretu! „Zdá se mi, že jsi nějak moc zhubla. Kdybys trošku přibrala, tak bys vypadala lépe,“ zdvořile poznamenal jeden z fanoušků.

Kde je chlap?

„I já si pomáhám různými vychytávkami,“ upřímně se svěřuje Dara. „Už léta si prodlužuji vlasy, v létě mám udělané řasy, jednou za tři měsíce si nechám píchnout botox mezi oči a zadek vylaďuji chladicím gelem.“

Kdo není celebrita, možná ani neví, že existuje gel na zpevnění hýždí a stehen. Možná i díky němu se zpěvačka seznámí s perspektivním mužem.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden