Zpěvačku Geri Halliwell vyléčilo až pečení

Bulimii porazila paradoxně jídlem

Britská zpěvačka GERI HALLIWELL (43) bojovala dlouhá léta s bulimií. Poprvé se u ní objevila, když jí bylo zhruba 20 let. A i po svém vyléčení nedokázala jen tak něco sníst a z některých jídel měla, jak sama říká, respekt.

„Nebyla jsem schopná k jídlu opět navázat normální vztah,“ nechala se slyšet. Tohle období už je ale pryč. Někdejší Spice Girl se dala dohromady hlavně kvůli své dceři BLUEBELL (9). Hodně jí ale také pomohl její manžel, závodní pilot CHRISTIAN HORNER (42), který zpěvačce prý dodal velký rozměr svobody.

Největší zásluhu na jejím vyléčení ale měla její vášeň, kterou je pečení. Naprosto se do něj prý zamilovala a vždycky jí dokáže zvednout náladu, přestože jídlu se většinu života spíše vyhýbala. „Pečení je velmi kreativní, je to jako kdybyste psali báseň nebo zpívali.

Naplňuje mě a zlepšuje mi náladu,“ popisuje svou soukromou terapii zpěvačka, která se ráda učí novým věcem, a tak navštěvuje různé kurzy a ve vzdělávání podporuje také svou dceru. „Zastávám názor, že učení je pro člověka to nejdůležitější, takže by nemělo končit, když vyjdeme ze školy,“ tvrdí.

Uvidíme, co se známá rusovláska pro změnu naučí příště.

reklama
reklama

Komentáře