Ztrácí se v přítomnosti

Luba Skořepová (92)

Už dlouhých sedmnáct měsíců pobývá legendární herečka Luba Skořepová (92) po nemocničních zařízeních pro dlouhodobě nemocné. Její zdravotní stav je totiž jako na houpačce a vzhledem k jejímu pokročilému věku už se zlepšení nedá očekávat. Až donedávna byla však Luba Skořepová stále veselá a pozitivní. To se bohužel v posledních týdnech změnilo. Psychický stav legendární herečky se začal náhle zhoršovat a jak přiznávají i její nejbližší, už ani je vlastně vůbec nepoznává. „Bohužel je to tak. Ztrácí pojem o realitě a už nikoho nepoznává. Občas má záblesk, ale to už jen minimálně,“ uvedl zdroj z hereččina okolí.

V LDN už zůstane

Přidělává tak starosti hlavně svému jedinému synovi Juliánovi, který žije v Plzni. Ten chtěl svou maminku nechat už před několika měsíci převést z Prahy právě do Plzně, aby ji měl u sebe blíž a mohl jí denně navštěvovat. Kvůli špatnému fyzickému i psychickému stavu však lékaři převoz Skořepové rozhodně nedoporučili a skvělá herečka tak zůstává nadále v péči Léčebny pro dlouhodobě nemocné v Praze. Bez čtyřiadvacetihodinové asistence lékařského personálu se totiž už neobejde.
Už nerozezná realitu

„Už se těším, až bude hezky, jak všechno zase krásně pokvete. Chtěla bych vám ze srdce poděkovat za neutuchající podporu a vzkazy, které mi nepřetržitě posíláte,“ vzkazovala Skořepová ještě v březnu letošního roku svým fanouškům. Nyní je ale všechno jinak. Nejen, že už si zřejmě herečka nevšímá voňavých květů léta všude kolem sebe, nerozeznává už ani své nejbližší a ztrácí se tak nejen před očima, ale i v přítomnosti.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden