Moje šťastná hvězda

Ztratí lásku kvůli penězům?

Hvězda seriálu Slunečná, herečka BARBORA JÁNOVÁ (30), si na práci stěžovat nemůže. V minulosti tomu ale tak nebylo a zdá se, že obavy ohledně budoucnosti se jí stále drží. Přijde kvůli tomu o přítele?

V poslední době se jí s pracovními nabídkami roztrhl pytel. Účinkovala v mnoha slavných seriálech a k tomu pracuje i na jiných projektech.

Na první pohled by se zdálo, že si nemá nač stěžovat. Skutečnost je ale úplně jiná. Barbora Jánová (30) má mít neustálý strach z toho, že takových příležitostí ze dne na den zkrátka ubude.

Třela bídu s nouzí

Ovšem to, že se někdo momentálně objevuje neustále na obrazovkách, ještě neznamená, že se dotyčný umělec topí v penězích.Není to tak dávno, co si herečka postěžovala, že dobrou roli sice čas od času dostane, po krátké době ale tvůrci její postavu vždy odstraní.

Navíc se svěřila, že její herecké začátky nebyly zrovna úspěšné a musela se hodně otáčet, aby se vůbec uživila. Aby se podobné scénáře už nikdy neopakovaly, dělá všechno proto, aby se důkladně zajistila.

Současná situace jí ale může znovu uškodit. I ona se musela smířit s tím, že na nějaký ten příjem z natáčení musí načas zapomenout.

Je čerstvě zamilovaná

Dost možná ale všechno to, co se kolem nyní děje, ani moc nevnímá. Před pár měsíci si totiž našla novou lásku, a tak má stále růžové brýle na očích.

Jejím vyvoleným je barman a příležitostný umělec Vítězslav Bečka. Herečka je štěstím bez sebe, že konečně potkala někoho, s kým si tak rozumí.

Sama říká, že po hektickém minulém roce ani nečekala, že by se něco takového mohlo stát. Ačkoliv je pár spolu jen něco málo přes tři měsíce, Bára už si plánuje, kam všude se chce se svým miláčkem podívat.

A vypadá to, že s ním brzy plánuje i společnou budoucnost. Co ale až prvotní zamilovanost přejde? Bude stále z Vítězslava tak nadšená? Je celkem možné, že moc ne.

Bára je z nového vztahu zatím nadšená.

V hlavní roli peníze?

Ačkoliv je Bára skromná, netají se tím, že by byla ráda do budoucna zajištěná. Co když ale její ostatní projekty zkrachují a ona bude znovu tam, kde byla?

Dokázal by ji přítel uživit? Těžko říct, zda si jako barman vydělá dostatek peněz, aby to pokrylo veškeré náklady.

Báře dochází, že by mohli jednou živořit, ale je otázka, zda by byla ochotná si přítele nechat. Možná že by se takového života zalekla a raději by ze vztahu vycouvala.

Práce nade vše

Další věcí také je, že je Jánová velká workoholička, a dokonce je tak moc spokojená. I tohle by totiž mohl být velký problém pro jejich vztah. Třeba Víťovi nakonec dojde trpělivost s tím, že bude dávat přednost raději práci než jemu.

Doufejme ale, že nic z toho se nevyplní, byla by škoda šlapat si po štěstí jenom kvůli penězům. Život v osamění opravdu žádná výhra není.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden