Ztratila drahý šperk od muže

Takhle krásnou postavu dlouho neměla. Herečka známá ze seriálu Slunečná se dala na hubnutí a jde jí to více než dobře. Eva Decastelo (42) sama přiznává, že svou současnou hmotnost měla naposledy před dvanácti lety, a tak si to nyní také náležitě užívá a vystavuje ji, jak se jen dá.

Se svým tělem se naposledy rozhodla pochlubit na pěkně žhavém focení, kde předvedla v přímém přenosu, že na váze opravdu ztratila, nakonec to ale k její smůle nebylo to jediné, oč přišla.

Manžel René Decastelo může její roztržitost využít v nějaké zápletce.

Bála se svého muže

V různých sexy outfitech pózovala jako o život a ani si nevšimla, že jí z krku sklouzl zlatý řetízek s přívěskem. A nejednalo se o jen tak nějaký šperk, Eva jej dostala dárkem od svého manžela René Decastela (47) a nutno podotknout, že za něj nezaplatil málo.

René přece jen jako scenárista veleúspěšného seriálu Slunečná, teď o peníze jistě nemá nouzi, a tak si může dovolit vybrat své manželce v klenotnictví dárek za pořádný balík. Samozřejmě ale nepočítá s tím, že se jí podaří takový poklad jen tak ztratit.

Není proto divu, že se jeho žena obávala, jak bude na její nepozornost reagovat. „Byl secesní a hodně drahý. Obrečela jsem to a taky jsem se obávala reakce manžela,“ přiznala vystrašená herečka.

Musela s pravdou ven

Jelikož se řetízek nenašel, Eva musela s pravdou ven. Přiznala se manželovi a oba se smířili s tím, že o klenot za desetitisíce nadobro přišli. Jak je ale vidět, poctiví lidé pořád ještě existují a Decastelo by jim teď měla líbat ruce.

Za deset dní od nešťastného focení, totiž měla telefonát, ve kterém se dozvěděla, že se šperk našel. Je tedy nyní štěstím bez sebe a je jasné, že na své cennosti si již bude dávat lepší pozor. I když, manžel si po této nepříjemnosti asi rozmyslí, zda ještě někdy své ženě koupí tak drahý dárek.

reklama
reklama