Zůstane jí věrný i po porodu?

Radostnou zprávu sdíleli se svými fanoušky v polovině července herec, známý ze seriálu Ulice, Roman Vojtek (48) a muzikálová zpěvačka Petra Vraspírová (33).

Splnilo se jim to totiž velké přání a společně čekají miminko. Známému manželskému páru se těhotenství podařilo utajit rovných pět měsíců. „Jsme vděční za vše krásné, co nás potkalo.

Petra může jen doufat, že jí neudělá to samé, co bývalé.

Být těhotná je úžasný a nepopsatelný pocit,“ říká Vraspírová, jenž by měla rodit někdy v průběhu listopadu. A může asi jen doufat, že i v té době ještě s Romanem bude.

Přece jen, není žádným tajemstvím, že pár týdnů před porodem opustil herec svou bývalou manželku Terezu Vojtkovou (40). „Je to pro mě zrada a velké lidské zklamání,“ prozradila tehdy.

Terezu opustil, když byla těhotná.

I když tam Roman momentálně tvrdí, že se bude snažit Vraspírové co nejvíc pomáhat a být k ruce, možná už spřádá plány, kterak ji opustí. „O tom jak byl po ruce by mohla jeho ex vyprávět,“ míní jeden z uživatelů na internetové diskuzi. Nejen Petra, ale i všichni jejich příznivci ale jistě doufají, že se něco takového opakovat nebude.

reklama
reklama

Komentáře