Zůstane na všechno sama, a navíc bez peněz?

Léky, jídlo a složenky se samy nezaplatí

Ještě nedávno působila herečka Jaroslava Obermaierová (74) šťastně a spokojeně. Teď to ovšem vypadá, že je všechno úplně jinak. Nejenom, že údajně tráví většinu času sama, ale navíc je prý smutný pohled na zůstatek jejího bankovního účtu.

Spadne na dno

Velkých strach mají nejen její nejbližší ale i televizní diváci o herečku ze seriálu Ulice Jaroslavu Obermaierovou (74). Oblíbená paní Nyklová totiž působí jakoby byla vychrtlá na kost. Co se s představitelkou oblíbené drbny děje?

„Měla jsem takový blok na jídlo. Přišlo na mě nechutenství a to je nejlepší dieta. Asi mě vyděsila ta korona. Začalo to nějak k létu, přes léto jsem to měla strašně. Opravdu se mi dělalo špatně z jídla,“ popsala důvody, proč postupně zhubla několik kilogramů.

Je toho na ni až moc

Dost možná je to ale v případě herečky úzce spjato se stresem, který možná prožívá. Už dlouho se totiž spekuluje, že s ní čím dál méně času tráví syn Jaroslav (40). Ačkoli je dobře, že se patrně snaží osamostatnit a zařídit si svůj vlastní život, herečka byla zvyklá

Zbývá vám 70% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden