Můj kousek štěstí

Zůstane sama a bez peněz?

Je to jen pár týdnů, co se Anetě Krejčíkové (29) narodila Antonie. Zatímco se synem Benem (1,5) seriál Ulice ještě natáčet zvládala, se dvěma malými dětmi to už asi nepůjde!

Herečka s bujným dekoltem a úsměvem od ucha k uchu se svěřila, že naprosto propadla rodinnému životu. Mateřství ji i přes relativně nízký věk zcela naplňuje, a kariéra tak jde logicky stranou. Aneta Krejčíková, kterou diváci znají v posledních letech zejména ze seriálu Ulice, uvedla, že se sice snaží herectví nezanedbávat, přesto ji mnohem více teď těší její děti BenTonička.

Na práci nezbyde čas 

Na první pohled by se mohlo zdát, že je Krejčíková spokojená, jenže pravda to tak docela není. Stejné nadšení, jaké pociťuje momentálně ona sama, očekává údajně i od svého partnera Ondřeje Rančáka (35), jenže ten má zřejmě jiné zájmy. Doma tak mají prý občas pořádné dusno.

Vzhledem k tomu, že Rančák má spoustu svých přátel a koníčků, na povinnosti kolem rodiny mu mnoho času nezbývá. Herečka je proto na všechno sama, a zřejmě jí začíná docházet, že pokud by to tak bylo i do budoucna, s kariérou se může rozloučit.

Přijde o tučný honorář

Stojí jí to ale za to? Než porodila syna Bena, veřejně se mluvilo o tom, že jejímu Ondřejovi slovo věrnost příliš neříká. Dokonce se kvůli tomu na čas rozešli. Teď už sice mají dvě děti, ale Ondřej roli otce nijak neprožívá, a pokud může, mizí ze společné domácnosti, aby se tam příliš neunavil.

Je evidentní, že Aneta by měla myslet na svou kariéru víc než maminky, které se na svého partnetra mohou spolehnout. Co když se tomu jejímu omrzí věčný zmatek kolem dětí a on se vypaří do náruče jiné?

Nezbyde jí pak než naskočit do práce na plný úvazek, aby nakrmila tři hladové žaludky. A k tomu potřebuje nezmizet režisérům ani divákům z očí. Podaří se jí to i jako mamině dvou maličkých dětí?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden