Zuzana Kajnarová: Výbuchy vzteku a nekonečné hádky

Manželé jsou už téměř deset let, ale zdá se, že jejich manželství má spoustu trhlin. Herečka Zuzana Kajnarová (36) údajně s povahou svého manžela Romana Říčaře (42) neustále zápasí. Není tajemstvím, že Roman byl v minulosti drsný rocker a jeho život byl skutečně divoký.

Nejen ten pracovní život, ale i ten milostný. Sama Zuzana prozradila, že je ráda, že svého manžela nepoznala v jeho „rockerských letech“. Seznámili se v divadle a nějaký čas byli hereckými kolegy. Zuzanu před Romanem všichni varovali, věděli totiž, že na vážné vztahy příliš není.

Nicméně Roman se do Zuzany zamiloval a rozhodl se, že se pro Zuzanu změní. Zdálo se, že se to i povedlo, společně totiž vychovávají dvě děti, Františka (5) a Rozárku (7). Navenek vypadají jako idylická rodinka, ale ve skutečnosti je to prý úplně jinak.

Vyčítá mu kamarády

Zuzana si je vědoma toho, že její manžel žil v minulosti velmi divoký život. Je prý vděčná za to, že se z něj stal perfektní tatínek a chce, aby to tak i zůstalo. Proto se jí příliš nelíbí, když jí Roman jen tak oznámí, že jde s kamarády na pivo.

Má strach, že ho kamarádi navedou k nějaké lumpárně, proto je radši, když je její manžel doma s dětmi. Vždy jí to navíc oznámí těsně před odchodem, a to ji dokáže pořádně rozčílit. Vadí jí, že jí to manžel neřekl alespoň s týdenním předstihem, prý si mohla také udělat nějaké plány. A přesně kvůli tomu u nich doma vznikají nekonečné konflikty. Roman si chce alespoň na chvíli popovídat s kamarády, ale Zuzana to nese velmi těžce a nemá pro to příliš pochopení.

Zdá se, že by svého manžela měla nejraději neustále pod kontrolou. Bojí se snad, že by někde flirtoval s jinou?

Hrozí jim rozvod?

Zuzaniny kamarádky nám prozradily, že podle nich se Zuzana nechová ke svému muži nejlíp.Podle nich si každý chlap potřebuje občas odfrknout a popovídat s i s kamarády. Navíc je prý Zuzana hodně hysterická, takže při hádkách nešetří křikem a nadávkami. V takovém prostředí by se málokdo cítil příjemně.

Tím pádem není divu, že Roman hledá útočiště v hospodě, kde se může se vším svěřit svým přátelům. Otázkou ale zůstává, jak dlouho na to budou mít oba trpělivost? Jsou spolu téměř deset let, ale očividně ještě mají dost věcí, na kterých musejí zapracovat, jinak to s jejich vztahem půjde rychle ke dnu.

Podle našich tajných zdrojů jsou jejich hádky někdy tak vyhrocené, že se Roman chystal sbalit si kufry a odejít. Nicméně zatím se situace vždy nějakým způsobem uklidnila a on zůstal. Je ale pochopitelné, že jednou jim oběma pohár trpělivosti přeteče.

reklama
reklama

Komentáře