Zuzana Vejvodová: Sama s dítětem. To je šok!

Jako pohádka vypadalo soužití křehké Zuzany Vejvodové a "drsňáka" Pavla Nečase (52). Seznámili se v divadle, pracovali spolu i v seriálu Ulice, kde ona hrála svobodnou matku, on barmana.

Každý by přísahal, že tihle dva spolu zůstanou navěky, zejména když krásná tmavovláska porodila syna Jonáše (6). Tehdy s miminkem pózovali fotografům před porodnicí a vypadali šťastně. Navzájem o sobě mluvili v superlativech a plánovali společnou budoucnost.

Pak bylo delší dobu až nápadné ticho po pěšině a nyní se ukázalo, že plány bohužel nevyšly. Zatímco Vejvodová nekompromisně mlčí, otec jejího syna se rozpovídal překvapivě ochotně. S úsměvem připustil, že už je ženatý.

Ale pozor, nikoli se Zuzanou Vejvodovou, kterou mnozí považovali za jeho životní partnerku, nýbrž s režisérkou Arianou Rakovou. Vzali se nedávno v zahraničí, tajně. K rozchodu s Vejvodovou podotkl jen: „Zaplať pánbůh, že to nikde moc nepsali.

Ale s Arianou jsme spolu už dva roky.“ Jak to asi snáší opuštěná Zuzana Vejvodová, o níž se šeptá, že je poněkud přecitlivělá? Coby matka Nečasova dítěte si jistě dělala naděje na svatbu, ale marné. .

reklama
reklama