Moje sladké tajemství
Zvládne manžel žít pod jednou střechou s tchyní?
Jak dlouho to Tibora bude ještě bavit?
Zvládne manžel žít pod jednou střechou s tchyní?

Samostatné bydlení je pro herečku Patricii Pagáčovou (32) věcí, ve které je vlastně velmi nezkušená. Až na jednu krátkou epizodu žije celý život v jednom domě s rodinou. A přistěhovala si tam i manžela!

Život pod jednou střechou se všemi příbuznými je pro herečku Patricii Pagáčovou (32), kterou diváci vídají v seriálu Sestřičky Modrý kód, velmi přirozený.

Jak sama říká, v podstatě nikdy nezažila nic jiného. Jenže pro jejího manžela, dramaturga Tibora Pagáče (29), už to tak příjemné být nemusí. Pro mladé manželství to totiž má mnoho úskalí!

Manžel, zdá se, dobře zapadl

Aspoň na veřejnosti se Pagáč tváří, že takové mezigenerační soužití s manželčinou rodinou pro něj není problém. „Bydlíme v domě, který postavil Pátin pradědeček. Bydlí tam její maminka, sestra a babička s dědou. Ale není to tak, jak by se zdálo.

Jasně že se občas potkáme na chodbě, ale je to normální činžák s několika byty. Spolu trávíme čas, když chceme. Vymýšlí se jenom to, u koho se potkáme,“ snaží se Tibor osvětlit situaci v jejich domě. Ale jak se zdá, i Patricie si je vědoma toho, že taková situace nemusí být zrovna ideální.

Tchyně jako časovaná bomba

„Nabízela jsem manželovi, že se klidně přestěhujeme, pokud se s tchyní pod jednou střechou cítí nekomfortně, ale nebylo to potřeba,“ uklidňuje možná i sebe samu herečka.

Ale i v tom sebeláskyplnějším vztahu jednou přijde chvíle, kdy dojde ke konfliktu, a je jasné, že hádat se s manželkou v domě plném jejích rodinných příslušníků není pro partnera zrovna dobrá situace.

A tak to, co se zatím jeví jako uspořádání plné výhod, kdy jim příbuzní mohou ohlídat pejsky, když jedou na dovolenou, nebo do budoucna pohlídat děti, se poměrně rychle může změnit v problém, který už dokázal rozvrátit nejedno manželství.

Související články
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Stále je krásná a má velké osobní kouzlo. Herečka Jana Švandová (77) má mnoho ctitelů, z nichž jeden má být pohádkově bohatý. Má u ní ale vůbec nějakou šanci? Mnozí žasnou nad tím, jak skvěle hvězda seriálu ZOO Jana Švandová (77) stále vypadá. Pokud někdo vynalezl elixír mládí, pak to musí být jedině ona. Herečka […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz