Moje sladké tajemství

Zvládne Petra Nesvačilová práci, a k tomu i dítě?

Chtěla si užívat miminko, ale manžel ji dotlačil do práce.

Mateřství herečku a režisérku Petru Nesvačilovou (37) tak pohltilo, že odmítala pracovní nabídky. Po pěti měsících si to však rozmyslela a skočila do práce. Rozhodla se sama, či zatlačil manžel Tomáš Vápeník (45)?

Herečku Petru Nesvačilovou (37) můžete momentálně vidět v reprízovaném seriálu Osada. Nové pracovní nabídky odmítala, protože si chtěla naplno užít mateřskou. Její manžel ji teď ale přesvědčil, aby se před kamery vrátila.

Herečka má za sebou pár nevydařených vztahů.

A to přímo razantně. „To on mi řekl, ať do toho zase jdu. Takže točím znovu Inkognito a budu hrát u Jirky Vejdělka ve filmu Aristokratka 2,“ svěřila se Nesvačilová.

Volno? Jak pro koho

Účinkování ve filmu vzala Nesvačilová pod podmínkou, že s ní na natáčení pojede manžel a vezmou s sebou i dceru Jasmínu Rikku, kterou herečka přivedla na svět vloni v říjnu.

Ve vztahu je natolik nejistá, že si nechá diktovat.

Rodina si tak užije malou dovolenou. Natáčecí maraton od nevidím do nevidím má ovšem do dovolené daleko. Alespoň pro ni. Herečka se navíc učí nové texty, což je také náročné na čas.

Dlouho byla sama

Manžel sice pomůže, ale jsou dny, kdy ji malá příliš vyspat nenechá. „Dnes jsem spala jen od jedné do tří, pak už to bylo horší,“ svěřila se nedávno. Stojí to vůbec za to? Asi vskutku hodně touží po lásce. Nesvačilová byla několik let bez stálého partnera, navíc je ve vztazích podle svých slov hodně nejistá.

Nejistota bohužel nezmizela

Potkala sice fešáka Tomáše Vápeníka a vypadá to na idylku, ale nový vztah nemusí nutně přinést herečce i vytouženou sebejistotu. „Moje nejistota tam je pořád, nepřišla jsem na to, jak se jí zbavit,“ netají se Nesvačilová. Skutečně se žene zpět do práce z vlastní vůle, či za nitky tahá manžel a ona poslouchá, aby nepřivolala manželskou krizi?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden