Clint Eastwood se rozvedl, protože manželka narušila jeho soukromí!

Nedokázal jí odpustit, že do televize přivedla jeho dceru!

Už dávno je hollywoodský herec Clint Eastwood (90) filmovou legendou. Žen měl v životě spoustu, oženil se ale dvakrát. Druhou ženu Dinu Ruiz (55) si vzal v 66 letech!

Ačkoliv byl Clint Eastwood ženatý pouze dvakrát, stačil během svého dlouhého života přivést na svět celkem osm dětí s šesti partnerkami. Stalo se i to, že o jedné dceři – následku nemanželského úletu – se dozvěděl, až když byla dospělá. Jeho soukromý život tak byl stejně pestrý a bohatý jako jeho filmografie.

Také vás může zajímat ...

Posadili je vedle sebe

Poprvé se Clint oženil ve dvaadvaceti letech. Tehdy byl naprosto neznámým mužem, svoji hereckou kariéru měl ještě před sebou. Vystřídal několik zaměstnání, mimo jiné byl pastevcem, dřevorubcem, topičem nebo plaveckým instruktorem. S první ženou Maggie Johnson (89) měl dvě děti. Manželství, prokládané mnoha hercovými nevěrami, vydrželo 31 let.

Ostře sledovaný vztah měl Clint po rozvodu s hereckou kolegyní Frances Fisher (68), s níž měl dceru. Svoji druhou ženu, která byla výrazně mladší – o pětatřicet roků – poznal díky náhodě. Dina Ruiz (55) nebyla pro Clinta neznámou ženou, pracovala jako televizní moderátorka a dělala s ním interview. Setkávali se spolu rovněž na různých charitativních akcích.

Na jednu z nich přišla Dina o něco dříve a vedle ní bylo prázdné místo. Pořadatel se jí zeptal, zda ho může obsadit. Moderátorce se to nejprve moc nelíbilo, ale pak byla naopak nadšená, protože vedle ní usedl právě Clint. Dali se spolu do řeči a právě tehdy přeskočila ona pověstná jiskra.

Clint s Maggie Johnson.

Bral to jako podraz

Po tomto setkání následovalo vše v rychlém sledu: rande, zásnuby a pak i svatba. Clint, který byl velmi bohatý, si mohl dovolit dát budoucí ženě zásnubní prsten, zdobený diamanty a rubíny. Jako svatební melodii si dvojice zvolila hudbu z Clintova filmu Madisonské mosty. Vypadalo to, že se hollywoodský sukničkář konečně usadí.

Dina přivedla na svět dceru a nemohla si vynachválit, jak je její manžel jemný a romantický. Také Clint všude tvrdil, že čekal v životě právě na Dinu. Přiznával ovšem i to, že se vztah neobejde bez hádek. Ta hlavní pak vypukla, když Dina v roli moderátorky udělala něco, co Clint bral jako podraz. Do jednoho pořadu totiž bez vědomí manžela přivedla jeho dceru z předchozího vztahu.

Narušila tak hercovo soukromí, které si před médii vždy chránil. Tuhle chybu své ženě Clint neodpustil. Rozvod pak na sebe nenechal dlouho čekat. Zdánlivě poklidný vztah, který oceňovali i lidé z malé vesnice, kde manželé žili, dospěl ke svému konci.

Clint ale sám nezůstal. Sbalil o 33 let mladší Christinu Sanderu (57), která pracovala v jednom z jeho hotelů. Důležité pro něho bylo, že jeho novou přítelkyni přijaly všechny jeho děti, manželské i nemanželské.

Svoji první ženu podvedl patnáctkrát!

Jakmile se z Clinta Eastwooda stala velká herecká hvězda, začaly se kolem něho objevovat ženy. Plně toho využíval. Jeho první žena Maggie Johnson se o většině milenek dozvěděla. Muselo ji těžce ranit, když s jednou z bokovek měl její manžel dítě dříve než s ní.

Přes všechna ponížení se Maggie nechtěla rozvést, i když k dočasnému odloučení došlo. Je prokázáno, že během jejich manželství měl herec nejméně patnáct dalších žen – a to se do toho nepočítají známosti na jednu noc!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama