Clooney: Zachránil manželku

I když se to zdá být neuvěřitelná, krásná manželka amerického herce George Clooneyho (57), exotická právnička Amal Clooney (40) přiznala, že ji manželství s hercem zachránilo. Kráska se totiž bála, že zůstane do smrti sama! „Potkala jsem George, když mi bylo 35 let a začínala jsem si myslet, že ze mne bude stará panna,“ přiznala otevřeně Amal.

Také vás může zajímat ...

To, co jí ovšem potkalo s Clooneym, nečekala ani v těch nejkrásnějších snech. Prožívali tajnou lásku, kdy se oba skrývali v jejím londýnském bytě. Brzy se z románku stala láska a ona zjistila, že s nikým jiným být nechce.

Clooney je prý opravdu gentleman. „V každém smyslu toho slova a navíc způsobem, který je v dnešní době velmi vzácný a možná i staromódní,“ řekla Amal..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...