Co Bouškovou chrání od úplného kolapsu?

Vždy je plná optimismu a i její postavy jsou tak oblíbené, protože jsou stále usměvavé. Populární herečka ze seriálu Ordinace Jana Boušková (66) se rozhovořila o svém vážném zdravotním stavu, kdy ji stále trápí následky komplikované zlomeniny.

Po dalším úrazu herečka prý takřka přišla o chodidlo a bolí ji stále každý krok. Třeba při práci na zahrádce si musí klekat pouze přes „zdravou“ nohu, přes tu druhou jí to vůbec nejde. Zdravou je nutné psát v uvozovkách, neboť dalším Janiným vážným problémem jsou křečové žíly.

Také vás může zajímat ...

Nohy si musí ošetřovat opravdu denně, a to poměrně složitou přírodní kúrou. Léčitelka jí doporučila zábaly z jílu, které jí kůži na nohách dobře stáhnou, a následně si je herečka maže výživnými rostlinnými oleji ze santalu a citronu.

„Moc mi to pomohlo, protože se léčivý jíl dostává pokožkou do těla, a nohy mi zase konečně začínají víc fungovat,“ chválí si teď zázračnou úlevu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama