Co by hvězda Ordinace prý nikdy neudělala?

Hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 Dana Morávková (47) je velice úspěšná žena, ale za své největší štěstí v životě prý považuje svou rodinu.

S manželem Petrem Maláskem (55) spolu žijí už dvacet tři let a pořád si ho nemůže vynachválit. A protože se do sebe zamilovali, když byla ještě hodně mladá, milostných dobrodružství podle svých vlastních slov překvapivě moc nezažila, ba právě naopak. Počet jejích partnerů by se dal spočítat na prstech jedné ruky.

Také vás může zajímat ...

„Myslím, že jsem prožila dvě vážné známosti. Nebo alespoň já jsem je tak brala. Nikdy jsem nešla do vztahů na jednu noc. Potřebuju mít partnera ráda a cítit to samé od něj,“ uvedla herečka ke krátkodobým románkům, o které by nejspíš za jiné situace neměla nouzi.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...