Co chce Kuklová ještě stihnout?

Oslavila čerstvě padesátku. A ačkoliv není zrovna sama ráda středem pozornosti a nechystá se pořádat žádnou dechberoucí oslavu jako některé její kolegyně, teprve teď začíná herečka Michaela Kuklová (50) přemítat, co by ještě chtěla rozhodně stihnout.

Překvapivě to není další milostné vzplanutí s novým mladým kolouškem, protože všechny problémy se vztahy má podle svých slov hlavně v hlavě, ale něco úplně jiného. „Chtěla bych mít výstavu svých obrazů a taky napsat knížku pro syna,“ svěřila se Míša s tím, že svoje deníky píše už několik let a chce, aby si je její jediný potomek syn Roman (8) jednou přečetl.

Také vás může zajímat ...

Všechno sice chtěla stihnout už do zlomové padesátky, ale teď je svobodná a bez chlapa, a tak má pravděpodobně více času dohnat, co dřív nestihla.

Bude taky konečně šťastná?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...