Co chtěli krást u Kňažka?

Zloději teď už vědí, že se mají vyhnout bratislavské vile herce Milana Kňažka (71). K němu se nedávno vloupal zloděj a ke své smůle ho probudil. Milan nezaváhal, a jakmile zaostřil postavu u svého trezoru s cennostmi, třikrát vypálil ze své legálně držené pistole.

Nevítanou návštěvu trefil sice jen jednou (do stehna), asi by měl víc trénovat, ale i to stačilo, aby svůj majetek ubránil. Zloděj i s lupem, který mělo představovat zlato zhruba v hodnotě 750 000 Kč a blíže neurčená finanční částka, sice stačil odpajdat ven, ale už na zahradě se ho „ujala“ policie. Klíče k trezoru prý zloděj našel ve vile.

Kňažkově ženě, bývalé baletce Eugénii (62) přejme, ať se dostane ze šoku, a mistru Kňažkovi, ať lépe zabezpečí dům, schová klíče od trezoru anebo ať si na šperky najme bankovní schránku.

Také vás může zajímat ...

Pak nebude muset střílet jako u Verdunu!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...