Co dělat, když chybí energie?

Dát si kávu napadne každého každého jako první, když potřebuje dodat energii. Jenže kofein je sice dobrý sluha, ale špatný pán.

Raději proto sáhněte po potravinách, které jsou ve všech ohledech zdravé a ještě k tomu vás povzbudí do další práce. Med Je jedním z nejlepších přírodních sladidel. Pokud ho navíc koupíte přímo od včelařů, máte záruku, že bude obsahovat i spoustu antioxidantů.

Také vás může zajímat ...

Pomůže nejen proti nachlazení, chřipce, zimní únavě a vyčerpanosti, ale dokáže také zahřát. A to je důvod, proč byste si ho měla v chladných měsících přidávat pravidelně do čaje. Skořice Látky, které skořice obsahuje, dokážou rozproudit krev a důkladně zahřát.

Skořice ale nerozehřívá jen tělo, rozehřívá dokonce i mysl. A pokud si čaj osladíte zároveň i medem, získáte extra silný nápoj, který posílí imunitní systém. Banány Mají vysoký podíl přírodního cukru, který se rychle uvolní do krevního oběhu a poskytne tělu okamžitou energii.

Jsou také výbornou zásobárnou draslíku, důležitého pro správnou funkci svalů a nervů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama