Co dělat, když vás partner vytáčí?

Nejste jeho matka

Sklouznete-li do role partnerovy matky a začnete ho poučovat, je to vaše volba, když vám to tak vyhovuje. Pokud ale cítíte frustraci, nedělejte to. Jdete totiž proti sobě. Lepší je najít přijatelné řešení pro oba.

Také vás může zajímat ...

Ale co když partner překračuje veškeré meze? Řekněte mu: „Víš, nechci s tebou bojovat, chci s tebou žít.“ Kde jsou vaše hranice Je v pořádku, když se někdy hádáte. To z vás nedělá špatný pár a ani to nevypovídá o tom, že byste spolu neměli žít.

Chce to jen nastavit hranice. Zjistěte, co vám doopravdy vadí. Opravdu se zlobíte na toho pravého? Špinavé nádobí vás možná dráždí proto, že váš otec nikdy matce nepomáhal. Třeba se vám po prozření uleví.

Zatímco jeden v kritice nevidí problém, druhého zraňuje. Zkuste rozklíčovat, jestli i on nepřevzal modely svých rodičů. Řiďte se svými pocity Jestli se necítíte dobře, není to v pořádku. Nepřijímejte slepě postoje a názory druhých.

To není vztahová harmonie, ale masochismus. V tom případě si napište pro a proti vašeho vztahu a zamyslete se, jestli má cenu v něm zůstávat. Někdy je opravdu nutné vztah ukončit. Záleží, co vám vyhovuje.

Dokud žijete, máte na vybranou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...