Co dohnalo Donutila až k slzám?

Obvykle kolem sebe herec Miroslav Donutil (65) sype fóry, je pánem situace a vypadá, jako že humor sám vynalezl. Nedávno ale při projekci nového českého seriálu působil plaše, křehce a pohnutě, dokonce byly vidět i slzy.

Chvílemi si musel zakrýt obličej rukama a zavřít oči. Co se stalo? Způsobily to ukázky ze seriálu Četníci z Luhačovic, zasazení do prostředí ochránců zákona těsně po vzniku Československé republiky. Nejvíc ho potěšil výkon syna Martina (25), který v novém seriálu hraje jednu z hlavních rolí. „Některé pasáže a atmosféra mi připomněly mé dávné dětství a staré časy s mojí rodinnou.

Bylo to hodně dojemné,“ přiznal Miroslav.

Také vás může zajímat ...

Loni díky pořadu Tajemství rodu zjistil, že se jeho předci, jako příslušníci nižší šlechty chovali v bojích hodně statečně a od té doby je na svůj rod pyšný.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...