Co drží manželství při životě?

Za všechny společné roky už Malásek pochopil, jak udělat svou ženu šťastnou.

Jedna z hlavních hvězd seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, herečka Dana Morávková (49) je už skoro čtvrt století vdaná za hudebního skladatele Petra Maláska (56). A on rozhodně ví, jak si udržet její pozornost. Stojí ho to ale statisíce!

Také vás může zajímat ...

Herečka Dana Morávková (49) má ráda luxusní módu a na veřejnosti je za každých okolností za dámu. K tomu samozřejmě patří i šperky. Ty, které vlastní, jí dost často kupuje manžel, klavírista Petr Malásek.

Jedním kouskem se ale opravdu vytáhl. Dana díky němu nosí na ruce prsten v hodnotě 837 tisíc korun! Kromě ceny je ale výjimečný ještě něčím jiným. Je to totiž přesně ten samý prsten, který v den zásnub nasadil Dianě (†36) na prst princ Charles (71)!

Prsten je z osmnáctikarátového zlata s velkým modrým safírem, kolem něhož je zasazeno 14 malých diamantů! Čím si Dana takový skvost zasloužila?

Diamanty ukončí každou hádku

Není tajemstvím, že v tomhle manželství jsou dvě osobnosti, které si obě zakládají na svých úspěšných kariérách. Petr je uznávaným hudebníkem a také dvorním klavíristou Lucie Bílé (54), se kterou tráví obrovské množství času.

Skoro by se dalo říct, že je jeho druhou ženou. Je proto možné, že si luxusními dárky svou zákonnou manželku tak trochu udobřuje. A protože se z okolí páru šíří zvěsti, že Dana je ve vztahu tím, kdo si umí dupnout, má Petr příležitostí k nakupování šperků opravdu dost a tenhle prsten v hodnotě luxusního vozu rozhodně není jediným kouskem, kterým Morávkovou obdaroval.

To ostatně nepřímo potvrzuje i Morávková. „Jsme spolu dlouho, Petr už dokonale zná můj vkus. Všechny věci, které mám od něj, jsou krásné,“ chlubí se herečka tím, že drahých kousků ukrývá její domácí sbírka požehnaně.

Peníze investují pouze do Dany

A zatímco se Daně její klenotnice plní diamanty, Maláskova záliba je podstatně méně nákladná. Jemu stačí ke štěstí obyčejné kolo. To mu prý taky slouží jako prostředek, jak uniknout hádkám s jeho parádivou ženou.

Když prý doma hrozí krize, nasedne na kolo a nevrátí se dřív, než má v nohách 100 kilometrů. Tím si klavírista podle vlastních slov tak vyčistí hlavu, že na veškerý vztek zapomene. Jak je vidět, Dana si to uměla dobře zařídit a muž, kterého si vzala za ní, na rozdíl od sebe, neváhá utratit astronomické částky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama