Co hvězdu Slunečné rozzuřilo doběla?

Další známá osobnost se stala obětí podvodníka.

„Neuvěřitelně mě to na*ralo,“ zuří Eva Decastelo (41), jedna z představitelek venkovských „slepic“ ze seriálu Slunečná.

Také vás může zajímat ...

Naletěla muži, který se snažil přiživit na jejím jméně. Herečka se od svého manžela do-zvěděla, že její podepsané fotky jsou k prodeji na internetu.

Podvedl ji a prodává její podpisy!

„Tu fotku jsem opravdu před nedávnem podepisovala já, v domnění, že ji podepisuji někomu, kdo ji opravdu chce. Dotyčný chtěl fotku bez věnování a já s tím neměla problém.

Říkala jsem si, že to chce asi do své do sbírky,“ zuří herečka. Ta už ví, že pán, kterému se podepsala, není žádný hodný sběratel, ale patrně vekslák, který těch podpisů má daleko víc a regulérně je prodává.

„Já dávám podpisy zadarmo, protože si vážím, že jste moji fanoušci. Představa, že s tím někdo kšeftuje a prodává to lidem, kteří se nedostanou do osobního kontaktu se mnou, mi přijde jako naprostá sviňárna,“ neskrývá znechucení Decastelo

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...