Co hvězdy StarDance vyvádějí po nocích?

Místo odpočinku po náročných večerech v přímém přenosu, pak tančící hvězdy řádí po barech. Jen co zhasnou reflektory, sundají podpatky a saka a vyrazí řádit do centra Prahy. Třeba do nedaleké pivnice.

Také vás může zajímat ...

Mezi prvními je pokaždé i neřízená střela, dynamický Richard Genzer (51), ten už veřejně vodí mezi své kamarády novou přítelkyni Pavlu. S tou se vůbec nedrží zpátky a klidně se na ulici líbají. Na bouřlivých večírcích ale nechybí třeba herečka Pavla Tomicová (56), která naopak nezapomíná doma svého muže herce Ondřeje Malého (52).

Nechyběla ani mladší generace jako zpěvačka Monika Bagárová (24) či David Svoboda (33). Rýsuje se mezi soutěžícími nová láska, jak bylo ve StarDance v minulých řadách už pravidlem?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...