Co je akupunktura a jak přesně funguje?

Akupunktura pracuje s energií, která proudí v těle. Její nerovnováha se projevuje zdravotními potížemi. Akupunkturista vyhledá bod, který odpovídá konkrétnímu problému, a stimuluje jej – nejčastěji napíchnutím speciální sterilní jehlou.Tím se proudění energie přirozeně obnovuje.

Časté obavy

Také vás může zajímat ...

Jak hluboko, často a dlouho? Univerzální odpověď není možná, hloubka vpichu i délka působení je pro každého klienta individuální. To, zda akupunktura zabírá, můžete někdy poznat hned po prvním sezení, jindy je potřeba přijít čtyřikrát nebo pětkrát.Protože ale pracuje s lidským tělem jako celkem, často se jako „vedlejší účinek“ léčí i problém, o kterém jste nevěděli.

Na co ji použít

Při chronické i akutní bolesti: Zmírňuje bolesti páteře a kloubů, revmatologická onemocnění či bolesti pohybového aparátu.

Je možné ji využít i na:

• Urychlení regenerace při nadměrné zátěži, například po sportu. Tlumí bolest po úrazech, menstruační bolesti nebo migrénu.

• Při dýchacích onemocněních: Astmatu, senné rýmě, bronchitidě nebo problémech s dutinami.

• Při onemocněních duše: Poruchách spánku, úzkostech, únavovém syndromu, onemocněních z přepracování a depresivních stavech.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...