Co je v domě, není pro mě?

Takhle si tedy tu slávu hvězda Slunečné a Tváře fakt nepředstavovala!

Pokud měla představitelka Týny Popelkové ze Slunečné alias Eva Burešová (27) iluze ohledně života populární hvězdy, letošní rok je dokonale rozptýlil.

Rozčílila se, že neustálé drby a rozebírání jejího milostného života v médiích ji už tak nervují a drtí, že musí často skočit do auta a prohánět se vysokou rychlostí kolem Prahy, aby se zbavila stresu.

Také vás může zajímat ...

Její fanoušky zajímá, jak je to mezi ní a pohledným „masterchefem“, kuchařem Přemyslem Forejtem (33), v jehož společnosti bývá v poslední době často viděna.

Přeskočila mezi nimi jiskra při natáčení pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Příslovím: Co je v domě, není pro mě, se tak Eva rozhodně neřídila. „Všichni se na to ptají, ale o svém soukromí se bavit nechci a je to jen mezi mnou a dotyčným,“ zoufá si Eva, jež byla dlouho spojována i s Markem Lamborou (25).

Forejt byl už několikrát viděn před jejím domem, jak jí pomáhá se synem Nathanielem (3), s nákupy či škrábe námrazu z okénka jejího auta. Prý už se zná také s jejími rodiči, které prý už dokonce i s taškami odvážel od ní domů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama