Co jí brání rozšířit rodinu

Po čem tajně touží herečka Ivana Jirešová (43), která už dlouhé roky hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2? Moc by si prý přála, aby se její rodina rozrostla o dalšího člena.

Také vás může zajímat ...

„Ráda bych si zase pořídila pejska,“ svěřila se nedávno Jirešová. Hned ale smutně dodala, že v současné době si ho nemůže dovolit. Co přesně tím myslela? Na první pohled by se nabízel argument, že by na štěňátko coby zaměstnaná žena neměla čas, ale dříve už pejska měla a péči o něj zvládala. Je tedy možné, že narážela na finance.

Pejska by doma měla moc ráda, ale bohužel to nejde.

A nebylo by divu. Pořídit si psa totiž rozhodně není levná záležitost. Není výjimkou, když se kupní cena za štěně vyšplhá do desítek tisíc korun. A tím výdaje nekončí, právě naopak! S dalšími tisíci měsíčně musí počítat každý majitel. Současná nejistá situace, kdy řada lidí musela sáhnout hluboko do svých úspor takovým výdajům rozhodně nepřeje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama