Co ji trápí?

Je krásná a má před sebou zářnou kariéru. Kdekdo by Kateřině Klausové (28) mohl její život závidět. Hvězda Slunečné ale zjevně moc spokojená není.

Herečka dokonce přiznala, že je na tom tak špatně, že musela vyhledat dokonce i pomoc odborníka!

Také vás může zajímat ...

Nemůže najít toho pravého?

Už přes tři roky má docházet k terapeutovi, který jí s problémy pomáhá. Jak se ale zdá, výsledky jsou ještě zatím v nedohlednu, přesto Kateřina doufá, že se na ni brzy usměje štěstí. Rovněž svěřila, že svoje síly upnula hlavně na natáčení a na úklid.

Pořád hledá dokonalé štěstí, zatím se jí ale moc nedaří

Ten jí ovšem partnera asi jenom těžko přinese. Doufejme, že nakonec peníze, které do terapií vkládá, nebudou jen zbytečnou investicí vyhozenou z okna. Rozhodně by nebyla první ani poslední herečkou, která se bez vlivného a movitého partnera neobejde.

Pokud se ale nedá dohromady, mohlo by to ovlivnit její působení ve Slunečné. A to by se pak rovnou mohla rozloučit i s kariérou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...