Co jí vyčítají její děti?

Herečka Gwyneth Paltrow (48) zřídkakdy zveřejňuje fotky svých potomků, které má z manželství s Chrisem Martinem (43) ze skupiny Coldplay.

Po dlouhé době udělala výjimku a ukázala obě děti společně. V minulosti totiž dostala od svých dětí pěkně vynadáno, že pokud chce na sociálních sítích ukazovat jejich fotky, musí se jich pokaždé ptát.

Také vás může zajímat ...

Výjimkou bylo letošní Díkůvzdání, kdy se její obě děti, Apple (16) i Mosese (14), nechaly blahosklonně s maminkou vyfotit u hrobu jejich dědečka, Gwynethina otce.

„Život má své úchvatné, ale i hodně těžké momenty,“ napsala ke společnému snímku se svými blond ratolestmi. Paltrowová a Martin se oficiálně rozešli v roce 2014, ale i po rozvodu jsou v přátelském kontaktu i s jeho současnou partnerkou Dakotou Johnson (31), hvězdou známého erotického filmu Padesát odstínů šedi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama