Co jíst pro ňadra krásně lesklé vlasy?

Zdravě vypadající lesklé vlasy jsou ozdobou každé ženy. Ale ne každé z nás byly dány automaticky do vínku. Proto je potřeba se o ně řádně postarat nejen v koupelně, ale i konzumací správné stravy. Co přesně jíst, aby vaše vlasy získaly přirozený zdravě vypadající lesk?

Vejce

Také vás může zajímat ...

Určitě vás nepřekvapí, že zrovna vejce jsou jedním z obzvlášť výživných potravin.

Obsahují totiž nadměrné množství mastných kyselin, fosfor, sodík a především pak bílkoviny. Mimo to také železo a vitamín D pro rychlejší růst vlasů.

Vlašské ořechy

Vlasy milují tuky. A ořechy jsou jich plné! Nechybí v nich ani již zmíněné bílkoviny.

Proto není divu, že konzumace ořechů obecně je receptem k pevným a lesklým vlasům. Biotin a vitamín E zamezují narušení vlasového vlákna. Měď zase pomáhá vlasům udržet si stálou barvu.

Avokádo

Tohle exotické ovoce hruškovitého tvaru je opravdovým přeborníkem na krásu.

Je totiž zdrojem draslíku, mědi, magnézia, fosforu a celé řady potřebných vitamínů a mastných kyselin..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...