Co konečně zklidnilo vášnivou Asterku?

Herečka Jitka Asterová (59) byla vždy pěkné číslo. Všechno prožívala dvakrát intenzivněji, než ostatní lidé, brala si to příliš k srdci, a pak se tím užírala. Navíc ji dokázala rozčílit sebemenší hloupost, což mají prý v rodině. Po tatínkovi zdědila prudké výkyvy nálad a cholerickou povahu. Zachránila ji až jóga, na kterou teď nedá dopustit.

„Jóga mi hodně pomohla a přivedla mě k mentálnímu zklidnění. Myslím, že díky cvičení jógy jsem se i vyrovnala sama se sebou,“ řekla o sobě Asterová. Jógu prý cvičí až pět hodin denně a snaží se i zdravě jíst. I když vypadá herečka fantasticky, nějaké ty vrásky přece jen má, ale o plastice prý neuvažuje. V minulosti si nechala vyhladit vrásky botoxem, ale znovu by do toho už nešla.

Také vás může zajímat ...

„Bylo to super nemít vrásky, ale ničím ve tváři jsem pak nepohnula.

Jak můžu hrát rozčílenou, když ani nepokrčím čelem?“ Tak raději používá neinvazivní metody, které jí evidentně pomáhají.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...