Co má před porodem zakázané?

Těhotenství někdejší vdovy po skladateli Karlu Svobodovi (†68), prezidentky Kapky naděje Venduly Pizingerové (48), vstupuje do kritické fáze, rodit má za pár týdnů.

„Teď mi bylo víc blbě od žaludku, člověk je unavenější, protože blbne počasí a tlak,“ řekla Vendula, o níž je známo, že si jen tak před něčím na zadek nesedne. Pochvaluje si, že nepřibrala zdaleka tolik, kolik jí prorokovaly kamarádky, a dokonce stále ještě pracuje, přesto vyfasovala striktní pokyny od svého porodníka Pavla Caldy (63).

Také vás může zajímat ...

Zakázal jí dlouhé cesty autem, což je rána, protože bez svého velkého Forda nedá ani ránu. Nesmí zejména na D1, protože kodrcání přes výmoly a praskliny a dlouhá jízda spojená s možným uvíznutím v zácpě, kam se obtížně dostává sanitka, by mohly být nebezpečné.

A lékař možná zohlednil i to, že Vendula má rok co rok nějaký ten ťukanec. Proč zbytečně riskovat?!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...