Co mu vyčítá?

Vyšlo najevo, že jejich manželství je plné hádek a vyčítání. Herec ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Ladislav Potměšil (73) je se svou manželkou Jaroslavou Brouskovou (69) už spoustu let. I když si procházel těžkým zdravotním obdobím, stála při něm.

Také vás může zajímat ...

Musela se naprosto vzdát své kariéry a o manžela se starat. On jí je za to všechno velmi vděčný, nicméně ona mu to prý poslední dobou často vyčítá. Prý mu často předhazuje to, že kvůli němu musela ukončit svoji nadějnou hereckou kariéru.

Jeho to mrzí, byl by moc rád, kdyby se jí jako herečce dařilo. Nicméně také tvrdí, že ji k jejímu ochotnému činu nenutil, a pokud je pro ni kariéra tak důležitá, měla jí dát přednost. Hádky u nich doma se stupňují a nikdo neví, jak dopadnou. Snad se to ale mezi nimi uklidní.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...