Co může úplně zničit její šťastné manželství?

Je vystavována čím dál většímu tlaku, který už jen těžko zvládá.

Udržet v showbyznysu dlouhodobé manželství není snadné. Taťána Kuchařová (32) s Ondřejem Gregorem Brzobohatým (37) ale věří, že jim to vyjde. Sami ale tuší, že ani jejich vztah není bez chybičky a nemusí trvat věčně.

Také vás může zajímat ...

Už několik let tvoří manželský pár Taťána Kuchařová (32) a Ondřej Gregor Brzobohatý (37). Ačkoli jsou na první pohled hodně odlišní, i tak jim to klape a dokonce se jim vyhýbají i skandály, které tíží mnoho párů z českého showbyznysu.

Manželství v ohrožení

I tak se ale Ondřej přiznal k tomu, že existuje možnost, že by je mohlo s Taťánou v budoucnu něco rozdělit. „Jsme to my sami,“ říká úspěšný hudebník. Co tím asi chtěl naznačit? Že by snad mezi nimi bylo v něco v nepořádku?

Nejvíce se v posledních měsících jejich jména skloňovala v souvislosti se založením rodiny. O tom prý Ondřej sní už několik let, ovšem zatím k tomu nedokázal svou manželku přesvědčit. A možná tak právě odlišní představy o společné budoucnosti mohou ještě v manželství natropit pořádnou paseku.

Pořád pod dohledem

Ještě k tomu, když je každý jejich krok spojen s mediálním drobnohledem. Nenasytných paparazzi a bulváru obecně se ale Brzobohatý nebojí. „Nemá šanci, je strašně slabý proti tomu, co je mezi námi,“ sebevědomě tvrdí.

Kdyby ale třeba někdy v budoucnu nějaký šikovný fotograf nachytal jeho nebo Taťánu s někým jiným, asi by rychle změnil názor. Ten tlak, který po odhalení takové pravdy následuje, totiž už mnoho párů neustálo.

Zatím ho ale takové myšlenky zatěžovat nemusí, protože se zdá, že je po jeho boku manželka spokojená. A to klidně i v okamžiku, kdy spolu během karantény přiberou nějaké to kilo navíc, a nebo když zrovna mají práce nad hlavu a netráví spolu tolik času, kolik by chtěli.

Bude si chtít prosadit svou?

Vše se ale může změnit v okamžiku, kdy si Ondřej „postaví hlavu“ a usmyslí si, že chce založit rodinu za každou cenu. Jakmile by totiž začal podobná slova říkat novinářům, mohl by to být na Taťánu takový tlak, který by nemusela ustát.

A pak by slova Ondřeje, kterými na dálku bulváru sdělil, že jen nemá šanci rozdělit, mohla přestat platit. Vůbec v případě, kdyby třeba uvažoval o tom, že pokud Taťánu nepřemluví, začne hledat své štěstí jinde. To by pak měl nenasytné fotografy na každém kroku a kdykoli by se objevil po boku jiné ženy, hned by z toho byla senzace.

Ačkoli je ale do takového konce jejich manželství stále daleko, přijít bezesporu může. A možná proto raději Ondřej mlčí a nechává výhradně na své ženě, kdy se na těhotenství konečně začne doopravdy cítit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...