Co muži na ženách nesnášejí?

Pokud nejste ochotna udělat ústupek, pak vám to ve vztahu nikdy klapat nebude

Žádný vztah není dokonalý, a abyste se svým partnerem mohla žít dlouho a šťastně, musíte zpravidla vždy skousnout celou řadu kompromisů a ústupků. Muži nám prozradili 7 vlastností, pro které od žen utíkají pryč!

Nemáte problém lhát

Také vás může zajímat ...

Vadí vám lhaní? Komu ne. Tak jak to vadí vám, vadí to i mužům. Kdo zalhal jednou, může kdykoli zalhat znovu. Na to pamatujte, až se budete dušovat, že ho už nikdy nezradíte. Dobře zvažte, jestli
by nebylo lepší riziko další lži snížit na nulu a raději být upřímná a to samé samozřejmě žádat po něm. Tak mu běžte příkladem.

Vidíte na něm jen to špatné

Nic chlapa nedeprimuje víc než neustálé sekýrování a stěžování si. Žena, která si pořád jen na něco stěžuje, je otravná. Kromě negativ má každý i nějaká pozitiva. Pokud na svém partnerovi vidíte jen seznam nedostatků, který mu předhazujete, nebude mít žádný důvod s vámi zůstávat dál. Možná hledáte perfektního muže, ale ten neexistuje!

Chlap ví, že s věčně nespokojenou ženou není důvod zůstávat, a přenechá roli mučedníka jinému šťastlivci.

Dáváte najevo, že už nemilujete

Ať už potkáte sebelepšího muže a zdá se vám dokonalý, jednoho dne vystřízlivíte a začnete na svém panu Božském objevovat věci, které vás začnou štvát. Do vašeho ráje dorazí konflikty, které otestují, jak to spolu myslíte. Není umění být s někým ve fázi opojné lásky, která vám vygumuje mozek.

Dlouhodobě úspěšné vztahy však stojí na tom, že si oba partneři dokážou vyjasnit, co jim na sobě vadí, a skrz kompromisy vytvořit pro oba přijatelný stav.

Odmítáte kompromisy

Hádky jsou součástí každého partnerství, a jak říká Iva Janžurová v komedii Hodíme se k sobě, miláčku…?: „Mně nejde o hádky, ale o usmiřování. Já se chci usmiřovat. To je totiž na to všem nejkrásnější.“ A má pravdu. Ale abyste se mohli usmířit, musíte nejdříve s partnerem dojít ke kompromisu.

Jinak po srdceryvném usmíření vypukne hádka kvůli stejnému problému znovu.

Stěžuje si všem, jenom vám ne

Existuje ještě horší případ než žena, která chlapovi neustále něco vyčítá. Žena, která mu neřekne nikdy nic. Jeho zlozvyky vás přivádějí k šílenství, ale místo toho, abyste mu něco řekla, srdce si vyléváte pouze svým kamarádkám. Když chlapovi na otázku „Co se děje?“ pokaždé odpovídáte „Nic“, ocitnete se oba v začarovaném kruhu své nespokojenosti.

Pokud má muž chuť problémy řešit, a ne je přehlížet, možná brzy zatouží frnknout někam jinam.

Doma už se jen potkáváte

Existuje mnoho bezkonfliktních vztahů, které fungují celou řadu let. Jejich klíčem se z bývalých partnerů stali spíš takoví klidní spolubydlící. Každý se věnuje tomu svému a domů se oba chodí vlastně jen vyspat.

Pokud váš partner ale raději tráví čas mimo váš domov s někým jiným než s vámi, přestaňte tento vztah udržovat naživu a promluvte si o tom, co oba chcete a potřebujete.

Neklape vám to v posteli

Sex je kořením života, ale vztah by neměl stát pouze na něm. Na druhou stranu je situace ve vaší posteli i poznávacím znamením toho, jak jste si blízcí a jak moc váš vztah funguje. Partneři, kteří spí každý v jiném pokoji, už si toho asi ani mimo ložnici většinou nemají moc co říct.

Naopak partneři, kteří nemají problém prohlubovat svůj sexuální život, si zpravidla i víc rozumí, jsou k sobě upřímnější a nemají problém se jeden druhému svěřovat.

Muži neuspokojivý sexuální život nesou hůř než ženy, a proto se také častěji uchylují k nevěře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...