Co na sebe práskli moderátoři zpráv?

Moderátoři Karel Voříšek (55) a Klára Doležalová (45) spolu pracují už čtyři roky. Na televizních obrazovkách jsou sehraná dvojice, ale i v soukromí se rádi setkávají a říkají na sebe různá tajemství. Nyní jedno z nich odhalili.

Týká se to toho, co se děje během živého vysílání. Těžko byste uvěřili, co mají oba moderátoři na nohou respektive spíš nemají. Klára je s podpatky vedle Karla zkrátka moc vysoká, takže když točí upoutávku na zprávy a kamera je snímá jen do pasu, Klára nemá boty.

Také vás může zajímat ...

Karel je totiž výrazně menší. Moderátorka tak kvůli němu nesmí nosit podpatky, ale nijak jí to prý nevadí. Klára je totiž ohleduplná a ví, že kdyby si je nevzala, tak by se Voříškovi nejspíš posmívali. Ale svoji zvláštnost má i sám moderátor.

Ten prý obutí nebere absolutně vážně. Neřeší, jestli se mu boty hodí k obleku a vyžívá se prý ve výrazných barevných ponožkách, což Klára vůbec nechápe. Holt každý má jiný vkus.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...