Co na sobě ženy nenávidí?

Ženské křivky

Možná se snažíte každé kilo navíc schovat za vrstvou oblečení, ale pravdou je, že muži mají rádi, když ženu mají za co chytit. Pokud navíc umí žena podtrhnout svou krásu a udržuje si zdravé sebevědomí, muži doslova šílí.

Také vás může zajímat ...

Nestyďte se za silnější stehna nebo malé faldíky na břiše. Ani z malých prsou nemějte žádné mindráky. Každý muž má rád něco jiného. Vlasy a přirozenost Možná máte pocit, že čím víc, tím líp, ale muži v tomhle směru mají úplně jiný názor. Naopak na ženách oceňují přirozenost. Vykašlete se proto na výrazné líčení, a naopak vsaďte jen na lehké zvýraznění své tváře.

Nejspíš si nedovedete představit, že byste se nesnažila o perfektní účes, který drží, ale pravdou je, že muži milují, když vás mohou ve vlasech jemně hladit.

Vykašlete se proto na laky a nechte svého muže, aby si s vašimi vlasy pohrál.

Červenání

Také se vám stává, že když se dostanete do trapné situace, nebo vám naopak někdo nečekaně polichotí, tak najednou zčervenáte jako rak a nenacházíte slova? Možná tuhle vlastnost na sobě a ve svém věku opravdu nesnášíte a nejraději byste v tom okamžiku zavrtala hlavu do země, ale to by bylo zbytečné! Muži milují, když mohou ženy dostat do rozpaků!

V jejich očích se i ve zralém věku proměníte v malou holčičku a oni vás chtějí obejmout a chránit před celým světem.

Není se čeho bát.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...