Co nefunguje, ale přesto to zbytečně kupujete?

Známe to každá. Vydáte se do drogerie či lékárny a říkáte si, že jste ochotná za kvalitní nadstandardní kosmetiku utratit pár stovek, nebo dokonce tisícovek navíc.

Jenže ne všechny takové kosmetické přípravky jsou vždy stoprocentní, a některé z nich jsou navíc jen vyhazováním peněz. Kterým se raději vyhněte pořádným obloukem?

Také vás může zajímat ...

Speciální pasty na bělení zubů

Kdo by nechtěl mít krásné bílé zuby jako perličky? Asi každý. Jenže pasty, které bělení napomáhají, mnohdy vůbec nefungují. Nebo dokonce škodí sklovině, zvyšují citlivost zubů či dráždí dásně. Pokud pijete hodně kávy a černého čaje, smiřte se s tím, že vaše zuby budou mít vždy trochu žlutavý nádech. Přece jen toužíte něco vyzkoušet a tak snadno se nevdáváte? Jděte na to přírodní cestou.

Smíchejte peroxid vodíku a jedlou sodu bikarbonu a přidejte pár kapek hřebíčkového oleje.

Slibují zázrak, ale jsou i lepší cesty

Hubnoucí nápoje

Téměř na každém roku vidíte, jak vám prodejci nabízejí zázračné nápoje nebo léky, po kterých zaručeně zhubnete. Ale ty nejenže vám nepomohou, ale ještě vám mohou zadělat na pořádný zdravotní problém a celkovou podrážděnost. Proto místo toho raději jezte pravidelně, vynechte ze svého jídelníčku tučná jídla a přeslazené nápoje a vyrazte na delší procházku.

Tím uděláte něco nejen pro krásu, ale také pro drahocenné zdraví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...