Co nevíte o kondicionerech

Dnes už používá kondicionery téměř každá z nás, ale víte jistě, že si kupujete ten správný? A co s nimi zkusit trochu zaexperimentovat?

Zkuste to naopak

Také vás může zajímat ...

Naneste kondicionér předtím, než použijete šampon. Můžete tak zlepšit kvalitu svých vlasů. Odborníci upozorňují, že když si umyjeme vlasy a potom použijeme kondicionér, nikdy ho úplně nevymyjeme, což vlasy zbytečně zatěžuje.

Dbejte na typ vlasů

Pokud máte jemné a řídké vlasy, vyberte si kondicionér pro zvětšení objemu (po použití vyhlazujícího kondicionéru by vypadaly zplihle). Pro husté vlasy se naopak hodí kondicionér s hutnou konzistencí, který je dokáže dobře vyhladit.

Aby barva vydržela

Jestli si barvíte vlasy, pořiďte si kondicionér ve formě masky, který zlepší vnitřní strukturu vlasů a pomůže zachovat barvu až o několik týdnů déle než při použití běžného přípravku.

Hloubková hydratace

Ta je dobrá hlavně během chladných měsíců, kdy mají vlasy tendenci vysychat. Hloubkový kondicionér v podobě masky jim zajistí potřebnou hydrataci (hlavně těm suchým a poškozeným)..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...