Co nevíte o kondicionerech

Dnes už používá kondicionery téměř každá z nás, ale víte jistě, že si kupujete ten správný? A co s nimi zkusit trochu zaexperimentovat?

Zkuste to naopak

Naneste kondicionér předtím, než použijete šampon. Můžete tak zlepšit kvalitu svých vlasů. Odborníci upozorňují, že když si umyjeme vlasy a potom použijeme kondicionér, nikdy ho úplně nevymyjeme, což vlasy zbytečně zatěžuje.

Dbejte na typ vlasů

Také vás může zajímat ...

Pokud máte jemné a řídké vlasy, vyberte si kondicionér pro zvětšení objemu (po použití vyhlazujícího kondicionéru by vypadaly zplihle). Pro husté vlasy se naopak hodí kondicionér s hutnou konzistencí, který je dokáže dobře vyhladit.

Aby barva vydržela

Jestli si barvíte vlasy, pořiďte si kondicionér ve formě masky, který zlepší vnitřní strukturu vlasů a pomůže zachovat barvu až o několik týdnů déle než při použití běžného přípravku.

Hloubková hydratace

Ta je dobrá hlavně během chladných měsíců, kdy mají vlasy tendenci vysychat. Hloubkový kondicionér v podobě masky jim zajistí potřebnou hydrataci (hlavně těm suchým a poškozeným)..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...