Co o vás prozradí KRESBY?

Také často při telefonování bezmyšlenkově kreslíte na papír nějaké čmáranice?

Každá malůvka něco znamená, něco o vás vypovídá a ukazuje na vaše duševní rozpoložení. Odráží vaši osobnost a opravdové i potlačované pocity. Jak se právě teď cítíte? Co vás trápí? A po čem toužíte? Podívejte se, co znamenají vaše kresby!

Stromy

Také vás může zajímat ...

Malíři stromečků jsou většinou lidé snadno ovlivnitelní a trošku nerozhodní. Strom symbolizuje, že po něčem velmi toužíte.

Chybí vám přátelství, bezpečný přístav, ale skrýváte před světem své tajné přání a naději. Strom v sobě skrývá životní energii a vitalitu. Možná i vám zrovna teď schází v životě stejná vitalita.

Květiny

Pokud se na vašem papíře objevují nejrůznější květiny všech tvarů, máte podle psychologů duši romantika.

Spřádáte velké plány do budoucna a svoje naděje upínáte především k partnerským vztahům, lásce a šťastnému manželství. To pro vás znamená mnohem víc než úspěch v práci, bohatství, peníze a kariéra.

Geometrické tvary

Kreslíři čtverců a obrazců jasných linek stojí pevně nohama na zemi. Vše si předem důkladně promýšlíte, a když nejdou věci podle plánu, cítíte paniku.

Umíte rychle vyhodnocovat situace a máte rádi, když má vše svůj pevný řád. Čím zřetelnější je obrázek, tím máte i v životě všechno srovnanější, je na vás spolehnutí a zbytečně neriskujete.

Domečky

Jestliže si rády kreslíte domečky, pak ve vašem životě vládne harmonie a štěstí. Pokud je domek obklopen cestou nebo silnicí, hledáte východisko ven z nějakého problému.

Jestliže váš dům nemá dveře nebo okna, cítíte se uvězněná. Pokud jsou u domečku detaily, jako zahrádka, stromy, plot, slunce či mraky, máte smysl pro rodinu a pořádek.

Šipky

Kreslení šipek nebo meče směrem dolů znamená, že se cítíte ztracení, zatímco směr vzhůru vypovídá o tom, že se cítíte nad věcí a sebevědomě. Pokud šipky kreslíte často, jste mistrní svůdníci.

Jestliže šipky směřují vzhůru, jste to vy, kdo udává tón v erotice a má navrch. Šipky do všech směrů ukazují, že flirt je vaší velkou zábavou.

Spirály

Jestliže je váš papír plný spirál a kroucenin, pak podvědomě voláte o pomoc. Váš život je jako složitá spirála a nevíte, co dál. Spirály a pružiny ukazují na velkou fantazii a představivost.

Rádi sníte a vznášíte se ve svých vizích. Připomíná-li kresba bludiště, hledáte cestu ven z nějakého problému a potřebujete klid a ochranu.

Sítě a mřížky

Jestliže se na vašem papíře objevují často sítě, mřížky, pavučiny nebo čtverečky, zřejmě jste z něčeho velmi zklamaní a zranění a tato bolest vás nechce opustit.

Zkuste si o svém problému promluvit právě s člověkem, který vás zklamal. Pokud kreslíte křížky a kříže, máte strach nebo cítíte vinu. Zkuste se zbavit strachu tak, že se mu postavíte.

Na které místo na papíru čmárate?

Umístění obrazců na papíře vypovídá o vašem emočním stavu. Pokud kreslíte ve středu papíru, máte zrovna optimistický den a nebojíte se ničeho, co má přijít.

Naopak pokud máte z něčeho strach, budou vaše kresby směřovat na levou stranu. Jestliže malujete na pravou stranu, naopak se na něco těšíte a očekáváte něco příjemného.

Co opravdu nejvíc potřebujete?

Obličeje

Objevují se na vašich výtvorech obličeje? Pak jste přemýšliví a neschází vám smysl pro humor. Jestliže kreslíte detail očí nebo nebo rtů, může to naznačovat milostné touhy.

Malování úzkých rtů vyjadřuje určitou nespokojenost. Pokud se zaměřujete na zuby, může ve vás dřímat zlost, strach z lidí
a sklon k depresi.

Tváře a postavy

Mezi časté kresby patří různé postavy. Ukazují na to, že potřebujete víc pozornosti od partnera nebo svého okolí. Cítíte se odstrčení a potřebujete si s někým promluvit nebo najít nové přátele.

Jestliže kreslíte mužské postavy, potřebujete podvědomě cítit více bezpečí pevné náruče, jestliže ženské postavy, schází vám přijetí.

Zvířata

Malíři zvířátek se v životě dokážou se vším rychle vypořádat. Umíte si najít zlatou střední cestu, jste vyrovnaní a spokojení.

Avšak pozor, jestliže kreslíte myšku, může to naznačovat, že se tak cítíte a máte pocit, že musíte být stále ve střehu a na pozoru. Jestliže malujete psa, vaše podvědomí říká, že toužíte být pod něčí ochranou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...